Pradžia
EN

Ukmergę užtvindė karališki turtai – 75 000 Eur laimėjimas

Ukmergę užtvindė karališki turtai – 75 000 Eur laimėjimas

Ukmergę užtvindė karališki turtai. Momentinės loterijos žaidėjas Algirdas iš Ukmergės laimėjo loterijos „Karališki turtai“ didįjį prizą – 75 000 eurų.

Puikiai nusiteikęs laimėtojas sakė, kad jau yra įpratęs prie netikėtumų ir laimėjimų – momentinėje loterijoje jam dažnai pavyksta laimėti piniginius prizus. „Karališkų turtų“ laimėjimą taip pat atnešė loterijoje laimėti pinigai. „Sekmadienį nusipirkau vieną „Karališkų turtų“ bilietą ir laimėjau 5 Eur. Nusprendžiau laimėjimą išleisti įsigydamas dar daugiau bilietų, todėl grįžau į parduotuvę ir nusipirkau du „Karališkų laimėjimų“ bilietus. Vienas iš jų ir atnešė 75 000 eurų prizą“, – pasakojo Algirdas.

Dažni momentinės loterijos bilietus perkantis žaidėjas sakė, kad turi ilgametę laimėjimų strategiją. „Bilietus perku pagal nuotaiką – jeigu kažkurią dieną esu prastesnės nuotaikos, nežaidžiu loterijoje. O labiausiai bilietus mėgstu rinktis pagal spalvą. Jeigu su geltonu bilietu laimiu vieną kartą, vėliau irgi perku tik tuos bilietus, kuriuose dominuoja geltona spalva“, – dalinosi laimėtojas.

Didžiausią „Karališkų turtų“ prizą laimėjęs žaidėjas šypsojosi, kad pirma mintis buvo, jog jam atiteko 5000 Eur. „Laimėjimą atnešė kostiumo simbolis. Iš pradžių ne visiškai nutryniau bilietą, todėl buvau tikras, jog laimėjau 5000 Eur. Tik vėliau pastebėjau, kad sumos pradžioje yra skaičius septyni. Tai pamatęs nustebau. Iškart nuskubėjau į parduotuvę, kad „Perlo“ terminale patikrinčiau bilietą“, – juokėsi ukmergiškis.

Atsiimdamas laimėjimą žaidėjas sakė, kad didžioji nuostaba jau praėjo. Dabar tikino besidžiaugiąs, jog pavyko įgyvendinti ilgametę viltį ir svajonę.

„Manau, kad visi žaidžiantys loterijoje tikisi laimėti didelę pinigų sumą. Kitaip nebūtų prasmės žaisti. Labai smagu, kad pasisekė, tačiau būtent dėl to ilgamečio tikėjimo, nepasakyčiau, jog esu priblokštas“, – sakė momentinės loterijos gerbėjas.

Laimėtojas teigė, kad laimėjimas padės užsitikrinti ateitį. Pokalbio metu vyras dar nežinojo kaip išleis laimėjimą, tačiau planavo sugalvoti ilgalaikę investiciją: „Dabar padovanosiu po dovaną artimiesiems ir skirsiu laiko apgalvojimui, kokia investicija būtų geriausia ilgalaikėje perspektyvoje. Nenoriu skubėti“.

Atsisveikindamas Algirdas palinkėjo laimėjimų ir kitiems žaidėjams. „Svarbiausia – surasti savo sėkmės formulę, o vėliau – tikėti ir žaisti. Taip būtinai pasiseks“, –  užbaigė „Karališkų turtų“ laimėtojas.