Pradžia
EN

Tik Lietuvoje Džeimso Bondo gerbėjams – dvi puikios naujienos!

Tik Lietuvoje Džeimso Bondo gerbėjams – dvi puikios naujienos!

Nors naujojo Džeimso Bondo filmo premjera buvo perkelta į 2021 metus, lietuviai gali leistis į paties 007 vardo vertus nuotykius, išbandydami atsinaujinusią momentinę loteriją JAMES BOND su laimėjimais iki 75 007 Eur ir žaisdami ką tik pasirodžiusią momentinę e-loteriją JAMES BOND, kurios didžiausias prizas – 75 000 Eur.

Jau pasirodė auksu tviskantis atsinaujinęs bilietas

Parduotuvėse visoje Lietuvoje jau galima rasti atsinaujinusių gegužę pasirodžiusios momentinės loterijos „James Bond“ bilietų. Bondiados gerbėjų laukia auksine spalva tviskantis bilietas, sukursiantis dar didesnį prabangos ir nuotykių pojūtį, kurias mėgaujasi slaptieji agentai. Šį bilietą įsigiję žaidėjai ir vėl leisis į laimėjimų paieškas, kurias vainikuos 75 007 Eur prizas.

Rugsėjo mėnesį pirmąją savo slaptosios agentės misiją sėkmingai įveikė Rūta iš Vilniaus. Rūta pasakojo, kad laimingąją dieną nusipirko tris „JAMES BOND 007“ bilietus. Vienas atnešė 5 Eur, antras – 10 Eur, o trečiasis – 75 007 Eur laimėjimus. Greitai sužinoti ar laimėjo mėgstanti žaidėja turi ir asmeninę bilietų pirkimo strategiją.

Moteris dalį laimėtos sumos planavo skirti būsto remontui, o kitą – paties Džeimso Bondo vardo vertoms pramogoms.

Išbandykite ir internetinį žaidimą „James Bond“

Dar viena naujiena skirta momentinių e-loterijų gerbėjams. Visi Perlas.lt žaidėjai jau nuo lapkričio 16 d. galės išbandyti „Blitz loto“ žaidimą „James Bond“.

„James Bond“ bilietų kainos – nuo 0,20 Eur iki 5 Eur, didysis prizas – net 75 000 Eur, o viename žaidime laukia 3 pagrindiniai ir 2 papildomi žaidimai. Tad žaidėjai galės ne tik mėgautis didžiuliais laimėjimais, bet ir dar labiau įsitraukti į slaptojo agento vaidmenį, spęsdami skirtingas užduotis.

Galimybė internetines loterijas žaisti patogioje vietoje, bet kuriuo metu ir naudojantis pasirinktu išmaniuoju įrenginiu ypač svarbi ir naudinga šiuo metu, kai reikia sumažinti socialinių kontaktų skaičių ir daugiau laiko leisti namuose.

„James Bond 007“ – viena iš keleto „Euloto“ organizuojamų loterijų, kurios vykdomos bendradarbiaujant su puikiai žinomais prekės ženklais ir žaidėjus džiugins ne tik kaip momentinės loterijos bilietas, bet ir kaip žaidimas internete – momentinė e-loterija.

Visos „Euloto“ loterijos kuriamos taip, kad padėtų žaidėjams mėgautis loterijos pramoga, kartu prisidedant prie paramos Lietuvos paralimpiečiams, ar kaip šiuo atveju – lavinant vaizduotę ir pasijaučiant geriausiu pasaulyje slaptuoju agentu.

„Euloto“ organizuojama momentinė loterija turi tarptautinę Džeimso Bondo prekės ženklo licenciją.

 ir kitų James Bond™ ženklų autorių teisės 1962-2020 priklauso Danjaq, LLC and Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.