Pradžia
EN

Slaptojo agento 007 vardo verta misija: Rūta iš Vilniaus laimėjo 75 007 eurus!

Slaptojo agento 007 vardo verta misija: Rūta iš Vilniaus laimėjo 75 007 eurus!

Naujausias legendinio specialiojo agento Džeimso Bondo filmas „Nėra laiko mirti“ didžiuosiuose ekranuose pasirodys lapkričio mėnesį. Kol laukia šio filmo premjeros, Rūta iš Vilniaus įveikė savo slaptosios agentės misiją ir laimėjo pagrindinį momentinės loterijos „JAMES BOND 007“ prizą – 75 007 eurus.

Laimėjimo atvyko greičiau nei per valandą Žaidėja taip apsidžiaugė, kad vos nutrynusi laimingą bilietą ir pamačiusi laimėtą sumą, atvyko jos atsiimti. „Ką tik sužinojau apie laimėjimą, nepraėjo net valanda nuo to laiko, kai nutryniau laimingą bilietą. Supratusi kas įvyko, paskambinau draugei, kad atvežtų į loterijos biurą. Pati vairuoti tiesiog negalėjau. Dar nevisiškai suprantu, kad netrukus banko sąskaitoje turėsiu 75 007 eurų laimėjimą“, – sakė moteris.

Rūta pasakojo, kad šį kartą nusipirko tris „JAMES BOND 007“ bilietus. Vienas atnešė 5 Eur, antras – 10 Eur, o trečiasis – 75 000 Eur laimėjimus. Greitai sužinoti ar laimėjo mėgstanti žaidėja turi ir asmeninę bilietų pirkimo strategiją.

„Mėgstu įvairias momentines loterijas, dažniausiai perku po kelis bilietus ir juos renkuosi strategiškai. Kartais prie kasos išsirenku kas antrą, kartais – kas penktą bilietą. Loterijos bilietams kiekvieną mėnesį išleidžiu tik iš anksto suplanuotą sumą. O svarbiausia yra tai, jog džiaugiuosi tikrai dažnais laimėjimais“, – teigė vilnietė. Niekada nesitikėjo laimėti tokią įspūdingą sumą 10 eurų, 50 eurų ar 100 eurų laimėjimai – Rūtos kasdienybė, tačiau net ir įpratusi prie tokių laimėjimų, žaidėja labai nustebo biliete pamačiusi 75 007 eurų sumą. „Juokinga, kad būdama tikrai didelė momentinės loterijos entuziastė, ne kartą laimėjusi ir mažas sumas, ir 1000 eurų prizą, niekada negalvojau, kad galiu laimėti tokią sumą kaip 75 000 eurų ir dar Džeimso Bondo vardu pavadintoje loterijoje! “ – šypsojosi moteris.

Pakilių emocijų apimta žaidėja dalį laimėtos sumos skirs būsto remontui, o kitą – paties Džeimso Bondo vardo vertoms pramogoms.

Žaidėją atlydėjusi draugė taip pat neslėpė nuostabos. „Kai Rūta paskambino, jos balse buvo tiek emocijų, kad net nesupratau kas nutiko. Draugė dažnai perka momentinės loterijos bilietus. Tūkstantiniai laimėjimai jau atrodė dideli, o dabar – 75 007 eurai. Reikės laiko įsisavinti šią naujieną“, – su nuostaba kalbėjo laimėtojos draugė.  

Pokalbio pabaigoje draugės juokėsi, kad dabar visi Rūtos draugai bandys laimę momentinėje loterijoje. Užregistravusios laimėjimą moterys išvyko į Rūtos namus – džiugią naujieną pranešti laimėtojos šeimai.