Pradžia
EN

Sėkminga ranka veikia ir krepšinyje, ir loterijoje – atnešė 20 000 Eur

Sėkminga ranka veikia ir krepšinyje, ir loterijoje – atnešė 20 000 Eur

Krepšinyje sėkmingas rankos judesys gali atnešti ne tik svarbias pergales, bet ir paskutinę minutę nudžiuginti pagrindiniu nugalėtojo trofėjumi. Pasirodo, jog panašiai gali nutikti ir loterijoje.

Štai Ramūno iš Radviliškio rankoje visiškai neplanuotai atsidūrė momentinės loterijos „Už Žalgirį!“ bilietas. Vyras pirmą kartą įsigijo būtent šį momentinės loterijos bilietą ir galima sakyti, jog tai buvo tarsi „lemiamas metimas“ – žaidėjui atiteko 20 000 Eur laimėjimas.

„Esu didelis krepšinio ir „Žalgirio“ gerbėjas, žinojau, jog pirkdamas momentinės loterijos „Už Žalgirį!“ bilietus galiu prisidėti prie komandos rėmimo. Šeštadienį pirmą kartą įsigijau „Už Žalgirį!“ bilietą, todėl labai sunku patikėti, jog būtent man nusišypsojo sėkmė laimėti pagrindinį prizą“, – pasakojo laimėtojas.

Atsiimdamas laimėjimą Ramūnas dar nežinojo kur jį išleis, pasidalinęs žinia apie laimėjimą su artimaisiais, svarstė galimybę įsigyti naują automobilį. Tai pirmas didelis vyro laimėjimas, todėl tvirtino neskubėsiąs išleisti laimėtą sumą. O norėdamas įsitikinti, jog pergalė gali aplankyti ne vieną kartą, sau pažadėjo nuo šiol dažniau bandyti laimę žaidžiant momentinę loteriją „Už Žalgirį!“.