Pradžia
EN

Naujiena krepšinio gerbėjams – dar įdomesnė loterija „Už Žalgirį!“

Naujiena krepšinio gerbėjams – dar įdomesnė loterija „Už Žalgirį!“

Nuo šiol – dar įdomesnė loterija „Už Žalgirį!“

Džiaugiamės pristatydami stiprėjančią partnerystę su krepšinio klubu Kauno „Žalgiris“. Kartu su nauju krepšinio sezonu, startavo EULOTO e-momentinė loterija „Už Žalgirį!“. Netrukus pasirodys ir atnaujina, ketvirtoji, momentinės loterijos bilietų serija.

EULOTO bendradarbiavimas su „Žalgiriu“ prasidėjo dar 2015 m., kai startavo momentinė loterija „Už Žalgirį!“. Ant pirmosios momentinės loterijos bilietų serijos puikavosi Lietuvos krepšinio žvaigždės – tuometiniai žalgiriečiai Paulius Jankūnas, Mantas Kalnietis, Robertas Javtokas ir dabartinis komandos treneris Šarūnas Jasikevičius.

Ši loterija buvo unikali ne tik dėl sinergijos su „Žalgiriu“, bet ir dėl to, kad pagrindinius loterijos prizus – 1000 Eur, laimėję žaidėjai buvo kviečiami laimėjimus atsiimti per „Žalgirio“ rungtynių ilgąją pertrauką „Žalgirio“ arenoje. „Žalgirio“ arenoje gaudžiant sirgaliams, prizus atsiėmė net 24 laimingieji.

Loterijai populiarėjant, augo ir prizai – dabar momentinėje loterijoje „Už Žalgirį!“ galima laimėti net 20 000 eurų. Keitėsi ir pats bilietas – prekyboje netrukus bus galima rasti naujo dizaino, jau ketvirtosios serijos momentinės loterijos bilietus. Šios loterijos žaidėjai jau išsidalino laimėjimų už daugiau nei 2,5 mln. eurų, taip ne tik besidžiaugdami patys, bet ir prisidėdami prie „Žalgirio“ biudžeto stiprinimo.

„Euloto“ ir „Žalgirio“ partnerystė įprasminta dar vienu nauju produktu. Kartu su 2019–2020 m. krepšinio sezonu, startuoja ir e-momentinė loterija „Už Žalgirį!“. Šis krepšinio pasaulyje inovatyvus produktas – tai pramoga, galinti atnešti laimėjimus ir neišeinant iš namų, kuria galima mėgautis patogiausiu metu, net per krepšinio varžybų pertraukėlę.

Norint laimėti tiek momentinėje loterijoje, tiek e-momentinėje loterijoje „Už Žalgirį!“, langelyje „Tavo taškai“ skaičius turi būti didesnis nei langelyje „Varžovo taškai“ – principas toks pats, kaip ir krepšinio aikštelėje. Pagrindinis kiekvienos loterijos prizas yra 20 000 Eur, taip pat galima laimėti ir smulkesnius prizus.

E-momentinės loterijos bilieto kainos yra: 0,10€, 0,20€, 0,50€, 1,00€, 2,00€. Žaidimą taip pat galite išbandyti nemokamai paspaudę čia. Momentinės loterijos bilietus galima įsigyti bilietų platinimo vietose.