Pradžia
EN

Momentines e-loterijas „Euloto“ tieks naujas partneris – „Next Generation Lotteries“

Momentines e-loterijas „Euloto“ tieks naujas partneris – „Next Generation Lotteries“

Loterijų organizatorė „Euloto“ sudarė sutartį vienu iš novatoriškiausių bei didžiausią patirtį rinkoje turinčių loterijų tiekėjų – įmone „Next Generation Lotteries“. Pagal šią sutartį „Next Generation Lotteries“ teiks „Euloto“ originalias momentines e-loterijas.

„Euloto“ yra ketvirtasis „Next Generation Lotteries“ klientas Europoje. Sutartis galioja iki 2023 metų spalio mėnesio su galimybe ją pratęsti dar metams.

„Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo inovatyvias momentines internetines loterijas dar vienai Europos loterijų organizatorei, – sakė Hansas Vigmostadas, „Next Generation Lotteries“ generalinis direktorius. – Esame įsipareigoję loterijų organizatoriams ir žaidėjams teikti novatoriškus ir saugius žaidimus. Didžiuojamės tuo, kaip puikiai mūsų teikiamose loterijose sekėsi dalyviams Šiaurės Europos šalyse, ir esame įsitikinę, kad Lietuvos žaidėjai taip pat džiaugsis gausiais laimėjimais“.

Loterijų organizatorė „Euloto“ yra Pasaulio loterijų asociacijos ir Europos loterijų asociacijos narė. Pastaroji praėjusiais metais „Euloto“ suteikė Atsakingo žaidimo sertifikatą, kuris įrodo, jog įmonė per prevenciją ir švietimą užtikrina loterijų dalyvių ir ypač pažeidžiamų visuomenės grupių apsaugą, žaidėjams išsamiai pristato žaidimo sąlygas, atsitiktinumo reikšmę žaidime ir kt.

„Džiaugiamės, kad pasirinkome būtent „Next Generation Lotteries“ kaip naują momentinių e-loterijų tiekėją, – sakė „Euloto“ direktorius Mantas Lebedžinskas. – Siekiame mūsų loterijų dalyviams siūlyti viską, kas yra naujausio, įdomiausio ir patikimiausios pasaulio loterijų rinkoje. Esame įsitikinę, kad naujieji partneriai padės mums šiuos tikslus pasiekti“.