Pradžia
EN

„Lobių saloje“ sėkmė ateina labai netikėtai

„Lobių saloje“ sėkmė ateina labai netikėtai

Norime pasidalinti neįtikėtina sėkmės istorija, puikiai iliustruojančia, kad gyvenimas kartais tiesiog paima už rankos ir nuveda ten, kur turi būti. Laimėtojas iš Telšių sutiko pavaduoti savo kolegę darbe, pietų pertraukos metu priėmė kolegų kvietimą kartu papietauti, o laukdamas parduotuvės eilėje pačiupo loterijos bilietą. Tai buvo „Lobių sala“ momentinės loterijos bilietas, kuris jaunuoliui atnešė net 20 000 eurų laimėjimą.

„Reikės sugalvoti, kaip atsilyginti kolegei, nes ji paskolino man 20 centų, kurių pritrūko bilietui“, – juokėsi laimėtojas. Vaikinas negalėjo pasigirti didelių laimėjimų sėkme – prieš tai loterijose yra laimėjęs kelis šimtus eurų, tačiau tokie stambūs sėkmės „išpuoliai“ tikrai nėra įprasti. O laimėjimą, kaip pasakojo telšietis, tikrai turės kur padėti – jį skirs gyvenimui pasilengvinti.

Laimėtojas dalinosi: „Ne kasdien, bet kartais nusiperku loterijos bilietų – pagriebiu „Vikinglotto“, „Teleloto“, ar momentinės loterijos bilietą. Nutiko juokinga istorija, kai prieš kelias dienas užsukau aplankyti giminaičių. Tuomet jau žinojau apie savo laimėjimą, o jie, pamatę loterijos bilietą, pradėjo šaipytis, kad laimėti loterijoje tiesiog neįmanoma. Susilaikiau ir neišsidaviau, kad jau laimėjau įspūdingą sumą pinigų.“

Koks jausmas laimėjus? „Sunku apibūdinti jausmą, kuris ištinka pamačius 20 000 laimėjimą nurodytą loterijos biliete. Pirmiausia nepatikėjau, kelis kartus skaičiau taisykles, bilietą parodžiau kolegei... Tam, kad būčiau šimtu procentu tikras – pasitikrinau bilietą „Perlas“ programėlėje, o po to ir terminale“, – apie užklupusias emocijas pasakojo laimėtojas.

„Visada slapta svajojau, kad laimėsiu ir visiems patarčiau išbandyti savo sėkmę. Darbe kolegos išgirdę apie mano laimėjimą pradėjo pirkti loterijos bilietus“, – juokėsi vaikinas, palinkėjęs ir kitiems klausyti savo intuicijos bei laimėti didelius prizus.