Pradžia
EN

Superloto

Kodėl verta žaisti SUPERLOTO?

 
Žaiskite ir sužinokite rezultatus „čia ir dabar“

Nusipirkite bilietą ir sužinokite iškart – laimėjote ar ne. Žaidimo metu pamatysite, kokie bus išridenti kamuoliukai. SUPERLOTO žaidimai vyksta kas kelias minutes. O kokią sumą laimėsite, sužinosite iš karto po tiražo.

 

Galimybė rinktis žaidimą

Rinkitės kurią tik norite iš siūlomų SUPERLOTO loterijų: „5 iš 36”, „7 iš 42”, „Interjackpot“ ir „Jokerjackpot“. Jų transliacijos – tiesiogiai internetu, kas kelias minutes. Žaisti galima bet kada ir bet kur, kai tik turite interneto ryšį kompiuteryje, planšetėje ar išmaniajame telefone.

 

Galimybė rinktis skaičius ir bilieto kainą

Viską pasirenkate patys – kiek skaičių/derinių spėsite, kiek mokėsite už bilietą, taigi, ir dėl kokio prizo varžysitės. Kuo daugiau skaičių atspėjate, tuo daugiau laimite. Bilietų kaina – nuo 0,10 Eur iki 2 Eur.

 

Dideli laimėjimai

Džiaugiamės, kad mūsų žaidėjai kiekvieną mėnesį pasidalina solidžius piniginius prizus. 2018 metais laimėjimų suma siekė daugiau nei 600 000 Eur. Didžiausias galimas laimėjimas – net iki 200 000 Eur!

 

Aiškios žaidimo taisyklės

Kiekvienas SUPERLOTO žaidimas turi papildomą informaciją – puslapio apačioje skiltį „Kaip žaisti?“. Čia rasite išsamias žaidimų instrukcijas. Jei vis dar turėsite klausimų, visada galite mums paskambinti telefonu 8 52- 751 751 arba parašyti el. paštu info@perlas.lt.

 

SUPERLOTO loterijas galite išbandyti ir žaisti čia.

 

 

Loterijos „Superloto” tiražai vyksta gyvai. Kasdien, visą parą, jums stebint tiesioginę transliaciją internetu kas 5 min. traukiami laimingi skaičiai.

„Superloto” viską pasirenkate patys: kiek skaičių spėsite, kiek mokėsite už bilietą, taigi, ir dėl kokio prizo varžysitės. Kuo daugiau skaičių atspėjate, tuo daugiau laimite.

Pagrindinis „Superloto 5 iš 36” prizas yra 100 000 €, „Superloto 7 iš 42” – 200 000 €.

Kaip žaisti?

  • „Superloto 5 iš 36” pasirinkite nuo 5 iki 10 skaičių iš 36 galimų, o „Superloto 7 iš 42” - nuo 8 iki 14 skaičių iš 42 galimų;
  • Pasirinkite bilieto kainą - 0,1 €, 0,2 €, 0,5 €, 1 € ar 2 €;
  • Spauskite PIRKTI

Pirkti „Superloto” bilietus galite tik iš žaidėjo sąskaitoje esančių pinigų.

 

Loterijos „Interjackpot” tiražai vyksta gyvai. Kasdien, visą parą, jums stebint tiesioginę transliaciją internetu kas 5 min. traukiami laimingi skaičiai.

„Interjackpot” žaidime viską pasirenkate patys: kiek derinių ar skaičių spėsite, keliems tiražams pirksite bilietą. Kuo daugiau skaičių atspėjate, tuo daugiau laimite. Kiek laimėjote, sužinosite iš karto po tiražo.

„Interjackpot” laimėjimą sudaro 100 000 EUR suma ir papildoma dalis (prizas), kuri nuolat auga. Kiekvienas įsigytas loterijos „Interjackpot” bilietas didina prizą.

Papildoma dalis kaupiama tol, kol nėra laimimas „Interjackpot”, o jį laimėjus papildoma dalis pradedama kaupti iš naujo.

Jei viename „Interjackpot” tiraže laimėtojų daugiau nei vienas, jie laimėjimą dalijasi lygiomis dalimis.

Kaip žaisti?

Vieno „Interjackpot” loterijos bilieto kaina yra 0,50 €.

  • Pasirinkite derinių ir spėjamų skaičių kiekį. Galite rinktis nuo 1 iki 792 derinių viename biliete. Visus galimus derinius parinks sistema, Jums tereikia išsirinkti pageidaujamus skaičius.
  • Galite pirkti bilietą keliems būsimiems tiražams.
  • Pirkti „Interjackpot” bilietus galite tik iš žaidėjo sąskaitoje esančių pinigų.
  • Jei sąskaitos neturite – užsiregistruokite.

 

Jokerjackpot

Loterijos „Jokerjackpot” tiražai vyksta gyvai. Kasdien, visą parą, jums stebint tiesioginę transliaciją internetu kas 5 min. traukiami laimingi skaičiai.

„Jokerjackpot” žaidime viską pasirenkate patys: bilieto kainą, loterijos simbolius (skaičius) ir keliems tiražams pirksite bilietą. Kuo daugiau skaičių atspėjate, tuo daugiau laimite. Kiek laimėjote, sužinosite iš karto po tiražo.

„Jokerjackpot” laimėjimą sudaro 100 000 EUR suma ir papildoma dalis (prizas), kuri nuolat auga. Kiekvienas įsigytas loterijos „Jokerjackpot” bilietas didina prizą.

Papildoma dalis kaupiama tol, kol nėra laimimas „Jokerjackpot”, o jį laimėjus papildoma dalis pradedama kaupti iš naujo.

Jei viename „Jokerjackpot” tiraže laimėtojų daugiau nei vienas, jie laimėjimą dalijasi lygiomis dalimis.

Kaip žaisti?

„Jokerjackpot” loterijos bilietų kainos yra 0,30 € ir 1,00€.

  • Pasirinkite spėjamų skaičių derinį. Renkantis loterijos simbolių derinį, vietoje vieno arba dviejų skaičių galima nurodyti ženklą (*). Tokio ženklo pasirinkimas derinyje reiškia, kad vietoje konkretaus skaičiaus renkamasi visus galimus simbolius (nuo 0 iki 9). Vieno (*) ženklo pasirinkimas simbolių derinyje reiškia, kad pasirinkta ir bus perkama 10 bilietų, dviejų (*) ženklų pasirinkimas simbolių derinyje reiškia, kad bus perkama 100 bilietų. Galite pirkti bilietą keliems būsimiems tiražams.
  • Pirkti „Jokerjackpot” bilietus galite tik iš žaidėjo sąskaitoje esančių pinigų.
  • Jei sąskaitos neturite – užsiregistruokite.

 

Loterijų taisyklės
Šis informacinis puslapis nėra oficialus žaidimo taisyklių dokumentas – tai tik jo santrauka. Oficialūs žaidimo taisyklių tekstai saugomi loterijos organizatoriaus EULOTO būstinėje.