Pradžia
EN

Superloto

Kodėl verta žaisti SUPERLOTO?

Žaiskite ir sužinokite rezultatus „čia ir dabar“

Nusipirkite bilietą ir sužinokite iškart – laimėjote ar ne. Žaidimo metu pamatysite, kokie bus išridenti kamuoliukai. SUPERLOTO žaidimai vyksta kas kelias minutes. O kokią sumą laimėsite, sužinosite iš karto po tiražo.

Galimybė rinktis žaidimą

Rinkitės kurią tik norite iš siūlomų SUPERLOTO loterijų: „5 iš 36“, „7 iš 42“, „Interjackpot“ ir „Jokerjackpot“. Jų transliacijos – tiesiogiai internetu, kas kelias minutes. Žaisti galima bet kada ir bet kur, kai tik turite interneto ryšį kompiuteryje, planšetėje ar išmaniajame telefone.

Galimybė rinktis skaičius ir bilieto kainą

Viską pasirenkate patys – kiek skaičių/derinių spėsite, kiek mokėsite už bilietą, taigi, ir dėl kokio prizo varžysitės. Kuo daugiau skaičių atspėjate, tuo daugiau laimite. Bilietų kaina – nuo 0,10 Eur iki 2 Eur.

Dideli laimėjimai

Džiaugiamės, kad mūsų žaidėjai kiekvieną mėnesį pasidalina solidžius piniginius prizus. Didžiausias galimas laimėjimas – net iki 200 000 Eur!

Aiškios žaidimo taisyklės

Kiekvienas SUPERLOTO žaidimas turi papildomą informaciją – puslapio apačioje skiltį „Kaip žaisti?“. Čia rasite išsamias žaidimų instrukcijas. Jei vis dar turėsite klausimų, visada galite mums paskambinti telefonu 8 52 751 751 arba parašyti el. paštu info@perlas.lt.

 

SUPERLOTO loterijas galite išbandyti ir žaisti čia.