Pradžia
EN

Kas yra Euloto

EULOTO – Lietuvos loterijų organizavimo bendrovė. Sakydami EULOTO, turime minty geras loterijas, juk ευ graikiškai ir reiškia – geras.

EULOTO veiklos sritis – inovatyvios loterijos. Siekiame mūsų loterijų dalyviams siūlyti viską, kas yra naujausio ir įdomiausio pasaulio loterijų rinkoje. Tam reikalingos papildomos investicijos, o ir riziką, kad pasiūlyta naujovė žaidėjams nebus patraukli, irgi tenka prisiimti. Bet lietuviai mėgsta naujoves, o mes mėgstame kurti įdomias loterijas.

Organizuojame didžiąsias skaitmenines internetinio ryšio loterijas – „Superloto TV“ žaidimus. Taip pat rengiame momentines loterijas, kurių bilietus galima įsigyti platinimo vietose visoje Lietuvoje, bei žaisti internete – momentinių loterijų platformoje „Blitz loto“.

Bendrovė buvo įkurta 2008 m., Donatui Kazlauskui nusprendus Lietuvoje pristatyti telefonines sporto loterijas. Tam laikmečiui tai buvo drąsi mintis.

Surizikavus privačiomis lėšomis, pirmosios bendrovės, kuri tuo metu vadinosi „Sporto loterijos“, investicijos nebuvo sėkmingos. „Sporto loterija“ tarsi ir sėkmingai pradėjo darbą, bet po dviejų metų jos veiklą vis tiek teko stabdyti – pasitikėjimą telefoninėmis loterijomis Lietuvoje sužlugdė kitų toje pat srityje veikusių loterijų organizatorių veikla. Nors „Sporto loterijos“ jokia abejotina veikla susitepusi nebuvo, loterijų rinkoje svarbiausia visuomet yra bendras žaidėjų pasitikėjimas. Todėl tada buvo nuspręsta verčiau palaukti kito lango Lietuvoje pasiūlyti inovatyvias loterijas.

Buvo sprendžiama, stabdyti ar gaivinti bendrovės veiklą. Tuomet į naujų loterijų organizavimą taip pat investavo Antanas Muraška. Kitų investuotojų neatsirado.

Atnaujinus veiklą bendrovei buvo pasirinktas pavadinimas „Lietloto“, kurio vėliau atsisakėme tapę EULOTO, kad išvengtume painiavos su prieš kelis dešimtmečius veikusia valstybine loterijų organizatore.

Būdama maža ir paslanki, EULOTO dabar sėkmingai veikia kurdama daugiau pradinių investicijų reikalaujančias inovatyvias loterijas, kurių neapsiimtų organizuoti didžiosios loterijų organizatorės. 

Bet eksperimentuodami žaidimų patikimumo kartelės niekada nenuleidžiame, visa rizika yra mūsų – patiks loterijų dalyviams naujovės ar nepatiks, tačiau pažadėti prizai visuomet yra išmokami. Ir žinoma, dėl visų diegiamų loterijų inovacijų išsamiai diskutuojame su valstybės priežiūrą įgyvendinančia Lošimų priežiūros tarnyba.

EULOTO yra Pasaulio loterijų asociacijos ir Europos loterijų asociacijos narė.

2021 m. rugpjūčio 16 d. Europos loterijų asociacija, įvertinusi EULOTO veiklą ir loterijų organizavimo procesus, suteikė bendrovei Atsakingo žaidimo sertifikatą.

Sertifikatas patvirtina, kad EULOTO per prevenciją ir švietimą užtikrina loterijų dalyvių ir ypač pažeidžiamų visuomenės grupių apsaugą, žaidėjams išsamiai pristato žaidimo sąlygas, atsitiktinumo reikšmę žaidime ir kt.

EULOTO loterijų bilietus platina per „Perlo“ terminalų tinklą ir interneto svetainę www.loto.lt, šiuos prekybos kanalus vysto vienintelė Lietuvoje tokia veikla užsiimanti bendrovė „Perlas Network“.

2021 m. UAB, EULOTO finansinių ataskaitų santrauką galite peržiūrėti paspaudę čia >.

„Euloto“ privatumo politika