Pradžia
EN

Kas yra Euloto

EULOTO – Lietuvos loterijų organizavimo bendrovė. Sakydami EULOTO, turime minty geras loterijas, juk ευ graikiškai ir reiškia – geras.

EULOTO veiklos sritis – inovatyvios loterijos. Siekiame mūsų loterijų dalyviams siūlyti viską, kas yra naujausio ir įdomiausio pasaulio loterijų rinkoje. Tam reikalingos papildomos investicijos, o ir riziką, kad pasiūlyta naujovė žaidėjams nebus patraukli, irgi tenka prisiimti. Bet lietuviai mėgsta naujoves, o mes mėgstame kurti įdomias loterijas.

Organizuojame didžiąsias skaitmenines internetinio ryšio loterijas „Superloto TV žaidimus“ – „Interjackpot“, „Jokerjackpot“, „Kauliukai“, „5 iš 36“, „7 iš 42“.

Taip pat rengiame didžiąją momentinę loteriją „Už Žalgirį!“, vieno populiariausio pasaulyje stalo žaidimo pagrindu sukurtą momentinę loteriją „MONOPOLY“, legendinio spaltojo agento vardu pavadintą „JAMES BOND 007“ ir kitas momentines loterijas. Jų bilietus galima įsigyti platinimo vietose visoje Lietuvoje, o internete – žaisti momentinių loterijų platformoje „Blitz loto“, kurioje galima žaisti daugiau nei 50 žaidimų.

Bendrovė buvo įkurta 2008 m., Donatui Kazlauskui nusprendus Lietuvoje pristatyti telefonines sporto loterijas. Tam laikmečiui tai buvo drąsi mintis.

Surizikavus privačiomis lėšomis, pirmosios bendrovės, kuri tuo metu vadinosi „Sporto loterijos“, investicijos nebuvo sėkmingos. „Sporto loterija“ tarsi ir sėkmingai pradėjo darbą, bet po dviejų metų jos veiklą vis tiek teko stabdyti – pasitikėjimą telefoninėmis loterijomis Lietuvoje sužlugdė kitų toje pat srityje veikusių loterijų organizatorių veikla. Nors „Sporto loterijos“ jokia abejotina veikla susitepusi nebuvo, loterijų rinkoje svarbiausia visuomet yra bendras žaidėjų pasitikėjimas. Todėl tada buvo nuspręsta verčiau palaukti kito lango Lietuvoje pasiūlyti inovatyvias loterijas.

Buvo sprendžiama, stabdyti ar gaivinti bendrovės veiklą. Tuomet į naujų loterijų organizavimą taip pat investavo Antanas Muraška. Kitų investuotojų neatsirado.

Atnaujinus veiklą bendrovei buvo pasirinktas pavadinimas „Lietloto“, kurio vėliau atsisakėme tapę EULOTO, kad išvengtume painiavos su prieš kelis dešimtmečius veikusia valstybine loterijų organizatore.

Būdama maža ir paslanki, EULOTO dabar sėkmingai veikia kurdama daugiau pradinių investicijų reikalaujančias inovatyvias loterijas, kurių neapsiimtų organizuoti didžiosios loterijų organizatorės. Pavyzdžiui, šiemet startavo vienintelė Lietuvoje sporto loterija.

Bet eksperimentuodami žaidimų patikimumo kartelės niekada nenuleidžiame, visa rizika yra mūsų – patiks loterijų dalyviams naujovės ar nepatiks, tačiau pažadėti prizai visuomet yra išmokami. Ir žinoma, dėl visų diegiamų loterijų inovacijų išsamiai diskutuojame su valstybės priežiūrą įgyvendinančia Lošimų priežiūros tarnyba.

EULOTO loterijų bilietus platina per „Perlo“ terminalų tinklą ir interneto svetainę www.perlas.lt, šiuos prekybos kanalus vysto vienintelė Lietuvoje tokia veikla užsiimanti bendrovė „Perlas Network“.

Kaip ir numato įstatymai, 8 proc. kiekvieno parduoto loterijų bilieto vertės EULOTO perveda labdarai ir paramai. Juos skiria olimpinio judėjimo organizacijoms – Lietuvos Olimpinio komiteto fondui, Lietuvos Paralimpiniam komitetui, kitoms sporto organizacijoms. Dar 5 proc. kiekvieno loterijų bilietų vertės sumokami į valstybės biudžetą kaip loterijų mokestis.

2020 m. UAB, EULOTO finansinių ataskaitų santrauką galite peržiūrėti paspaudę čia >.

„Euloto“ privatumo politika