Pradžia

Bemiegė naktis laimėjus 75 000 Eur

Bemiegė naktis laimėjus 75 000 Eur

Sužinojus apie laimėjimą – nemiegojo

Kukliosios šypsenos savininkė – ir oficialioji laimėtoja, kuri įsigijo laimingą „Karališki turtai“ bilietą. „Buvau parduotuvėje, išeinant nusprendžiau įsigyti vieną momentinės loterijos bilietą, jį parsinešiau į namus“, – pasakojimą pradėjo įspūdingos sumos laimėtoja, bilietą namuose ir nutrynusi. „Iš pradžių, aišku, nepatikėjau. Skambinau vyrui, jis taip pat netikėjo, sakė – nesąmonė“, – juokėsi Raseinių gyventoja. „Dabar tik patikėjom“, – jai antrino šalia sėdintis vyras.

Sužinojusi apie laimėjimą, moteris stengėsi išlikti rami, naktį miegojo, priešingai, nei jos vyras, kuris prisipažino jautęsis baugiai. „Nemiegojau visai“, – juokėsi laimėtojos sutuoktinis.

Moteris prisipažino esanti momentinių loterijų gerbėja, jai jose sekasi, o ir rezultatą patinka sužinoti „čia ir dabar“, kai nereikia laukti žaidimo. „Būna laimėjimų po 10, po 20, 50, net 100 eurų, tikrai nesiskundžiu. Tik vyras rečiau žaidžia, tai ir laimi mažiau. Reikia bilietus pirkti, kad laimėti“, – šypsojosi laimėtoja.  

Pasiteiravus poros, kam skirs laimėjimą, jiedu susižvalgė, vienas kitam nusišypsojo. „Pinigų, žinoma, reikėjo. Pirmiausia kažkiek skirsime vaikams, būstui, remontui, na, o paskui ir save palepinsime, tikrai sugalvosime kaip“, – juokėsi sutuoktiniai.

Momentinė loterija Raseiniuose mėgstama

Laimėtoja pasakojo, kad savo aplinkoje ji jau yra girdėjusi nemažai sėkmės istorijų. „Laimi žmonės ir po 1000, ir po 3000 ar net 5000 eurų, visada tikėdavau, kad yra laiminčių“, – pasakojo moteris.

Sutuoktiniai taip pat pasakojo, kad jų krašte žmonės itin mėgsta momentinę loteriją, ją žaidžia ir laimi.