Pradžia

Momentinės e-loterijos

Kodėl verta žaisti EULOTO momentines e-loterijas?

Žaiskite „čia ir dabar“

Jei nors kartą pirkote momentinės loterijos bilietą parduotuvėje, puikiai žinote, kad apie laimėjimą galima sužinoti iš karto, vos tik nutrynus bilietą. Taip pat ir su momentinėmis e-loterijomis: jas žaisti galima bet kada ir bet kur, kai tik turite interneto ryšį kompiuteryje, planšetėje ar išmaniajame telefone.

Didelis pasirinkimas

Momentinių e-loterijų pasirinkimas – itin platus. Iš daugiau nei 30 įvairiausių žaidimų tikrai rasite savo mėgstamiausią. Pašėlę „Nuotykiai Amazonėje“, mielas ir pūkuotas „Švelnučių Keno“ ar paslaptingoji „Arabeska“ – savo žaidimą išsirinks net išrankiausias.

Pirma išbandykite, o po to – žaiskite

Visas momentines e-loterijas galima išbandyti nemokamai. Paspauskite mygtuką „PABANDYTI“ ir žaiskite žaidimus neišleisdami nė cento. Paspaudę mygtuką „ŽAISTI“, galėsite nusipirkti žaidimo bilietą bei išbandyti sėkmę loterijoje.

Bilieto kainą renkatės patys

Tik nuo jūsų priklauso, kokią pinigų sumą išleisite momentinės e-loterijos bilietui. Bilietų kaina prasideda nuo 0,10 Eur, o brangiausias jų siekia 20 Eur.

Dideli laimėjimai

Džiaugiamės, kad mūsų žaidėjai kiekvieną mėnesį pasidalina solidžius piniginius prizus. Pavyzdžiui, 2018 m. kovo mėn. laimėjimų suma siekė net 250 000 Eur. Ir tai tikrai ne pabaiga, nes laimėti galima net iki 600 000 Eur!

Aiškios žaidimo taisyklės

Kiekviena momentinė e-loterija turi papildomos informacijos ikonėles – „i“ ir/arba „?“. Čia rasite išsamią žaidimo instrukciją, būsite informuoti apie galimas žaidimo bilieto kainas, laimėjimo sumas, kokie simboliai reiškia laimėjimą ir pan. Jei vis dar turėsite klausimų, visada galite mums paskambinti telefonu 8 (5) 2 751 751 arba parašyti el. paštu info@perlas.lt.

EULOTO momentines e-loterijas galite išbandyti ir žaisti čia.
 
Loterijų taisyklės

Kiekvienos momentinės e-loterijos taisyklių santrauką rasite prie atitinkamo žaidimo čia. Oficialūs žaidimo taisyklių tekstai saugomi loterijos organizatoriaus EULOTO būstinėje.